Стил на неделата: Џемпер со пругаст дезен- парче кое мора да го имате сезонава

Пругите порано беа резервирани само за летото, но сега се префрлаат во есенската сезона во форма на предимензионирани џемпери. Лесно се комбинираат и изгледаат префинето, затоа погрижете се да го набавите вашиот модел на време.


Со пругите како моден додаток, не само што ќе бидете во тренд оваа сезона, туку и секоја сезона.


View this post on Instagram

A post shared by Linda Tol (@lindatol_)