Стил на денот: Во кратко фустанче и кожна јакна, Елена Ристевска никогаш не изгледала поубаво

Пејачката Елена Ристеска и овој пат изгледаше извонредно.  Краткото црно фустанче во комбинација со црна кожна јакна и високи црни потпетици беа одличен избор за уште еден јавен настап.

Илјадниците лајкови под објавените фотографии говорат дека и овој пат Елена воодушеви со својот стајлинг, а како изгледаше сето тоа погледнете во продолжение:

Фото: Instagram