Цеца стана баба по трет пат: Вељко и Богдана добија уште еден син

Се породи снаата на познатата пејачка Цеца

Имено Богдана на свет го донесе третиот син, од бракот со Вељко, синот на Цеца и Аркан.

Богдана се породила сабајлево во приватна клиника во Белград, а среќниот татко објави дека бебето го доби името Исаија.

Заедно ги имаат синовите Жељко и Крстан.