Бисера на прв одмор: Бомбакис покажа како ужива со ќерката

Кристијан Станковски - во јавноста познат како Бомбакис, заедно со ќерката Бисера ја отвори сезоната на одмори.

Бомбакис со видео на Инстаграм сподели како ужива заедно со слатката ќерка на плажа, а под видеото напиша: „Одмараме“.


Двајцата скоцкани со фенски летни аксесоари, Бомбакис и Бисераму се насладуваат на топлото лето под сенка.


фото: принтскрин инстаграм