Погледнете ја скапоцената вила која Аца Лукас и ја остави на Соња: Невиден луксуз, а една соба привлекува посебно внимание (ФОТО)


По разводот, семејната вила на Бежанијска коса и остана на Соња, додека Аца се пресели во својот пентхаус во Вождовац.

Куќата на Соња Вуксановиќ во која живее со ќерката Викторија е вистинска оаза на љубовта и семејната топлина, а секој детаљ е уреден според желбите и вкусот на водителката. Дневната соба е уредена по најнова мода, централниот дел е опремен  со луксузен комплет, а трпезаријата е поврзана со просторот на дневната соба.

Куќата на Соња Вуксановиќ е секогаш исполнета со цвеќиња и убаво украсена, а омиленото и можеби најскапото катче во куќата дефинитивно и е гардеробата. Имено, Соња сега ја покажа својата облека за која има посебна соба, опремена по најнова мода во која чува и скапи чанти и чевли од познати модни дизајнери.Фото:Фрипик