(ФОТО) Преслатка фотка: Александра Пријовиќ го покажа синчето

Пејачката Александра Пријовиќ набрзо по породувањето им се врати на старите обврски, како и на старата тенка линија.

И покрај тоа, таа целото свое слободно време го поминува со синот Александар и сопругот Филип.

Пријовиќ ги изненади фановите на Инстаграм со фотографија од преслаткото синче, т.е. од неговите преслатки бебешки нозе.

- Мајкините немирни нозе- напиша таа на фотографијата.