Емина Јаховиќ ги вжешти мрежите: Се соблече па покажа повеќе од што треба

Пејачката Емина Јаховиќ со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографии од плажа.

Имено, таа позирала на лежалка, како и со куче во раце и ја покажала својата извајана фигура во костим за капење.

Емина доби бројни комплименти за својот изглед, а многумина и кажаа дека е „една од најубавите жени што ги виделе“.

„Моето тивко страдање“, „Убава“, „Убаво“, „Изгледаш божествено“, „Љубов“, се само дел од коментарите под нејзината објава.

Во една од објавите пејачката ја покажа својата тетоважа, а нејзините фотографии можете да ги погледнете во објавата во текстот.

View this post on Instagram

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina)ФОТО: Инстаграм